Categories Biuro i firmaInformacje zwrotneInneLaptopy

Mysz Bezprzewodowa Logitech M280 Black (910-004287)

Mysz Typ: optyczne

Połączenia: Bezprzewodowy

Typ połączenia: Radio Kanał

Liczba przycisków: 3

Ustawienie czułości myszy: brak

Programowalne przyciski: brak

Podświetlenie: brak

Waga, w gramach: 91

Wszystkie cechy.

opis

Logitech M280 to bezprzewodowa mysz komputerowa zoptymalizowana pod prawą ręką. Jest przeznaczony do codziennej pracy w domu, w biurze, podczas podróży. Wygodnie rozmieszczone przyciski i kółko przewijania zapewniają pełną kontrolę nad kursorem, sprawną nawigację po dokumentach i stronach internetowych, możliwość korzystania z różnych funkcji biurowych, multimedialnych i innych aplikacji.

Jako źródło zasilania stosuje się standardową baterię AA. Jeśli mysz nie jest używana, automatycznie przejdzie w tryb uśpienia, aby oszczędzać energię.

Szybkie i łatwe Połączenie

W zestawie znajduje się miniaturowy odbiornik Bluetooth, za pomocą którego mysz komunikuje się z komputerem lub laptopem. Wkłada się go do gniazda USB, po czym nie trzeba wykonywać żadnych ustawień: System operacyjny rozpoznaje urządzenie i możesz zacząć. Zasięg sieci bezprzewodowej może wynosić nawet 25 metrów, co pozwala ustawić się tam, gdzie chcesz.

Pełna kontrola nad kursorem

Ten model wykorzystuje zaawansowaną technologię śledzenia optycznego, dzięki której kursor porusza się po ekranie tak płynnie i dokładnie, jak to tylko możliwe.