Categories Biuro i firmaInneZabawki

Smartfon Samsung Galaxy Fold 12/512 GB srebrny

 

Samsung Galaxy Fold można traktować jak chcesz, ale fakt: jest to najbardziej dyskutowany smartfon 2019 roku. To właśnie Fold ożywił modę na nietypowych smartfonach, a także oficjalnie stał się pierwszym telefonem z giętkim wyświetlaczem – przyszła przyszłość.

 

Co to jest Samsung Galaxy Fold? Jest to najbardziej flagowy model Samsunga, który łączy smartfon i tablet. Oczywiście, wielu nie powoduje niedogodności, aby zadzwonić z dużych urządzeń, ale przekątna wewnętrznego wyświetlacza Fold jest nadal większa, a wymiary po złożeniu nie są na przykład bardziej kompaktowe. Aby zadzwonić, odpowiedzieć na wiadomość lub szybko obejrzeć coś w podróży, nie trzeba ujawniać urządzenia, zewnętrzny wyświetlacz zapewnia dostęp do wszystkich funkcji, a jego wymiary są optymalne do sterowania smartfonem jedną ręką.

 

Samsung Galaxy Fold czuje się i wygląda tak, że można go opisać jednym słowem: Premium. Ciało ma przyjemny ciężar, a materiały są bardzo wysokiej jakości. W porównaniu z prototypem, który zrobił dużo hałasu we wszystkich edycjach poświęconych urządzeniom mobilnym, model produkcyjny otrzymał bardziej niezawodny mechanizm zawiasowy, a konstrukcja wzmocniona wewnętrznymi metalowymi płytami. Specjalna ramka chroni wewnętrzną folię ochronną przed zadrapaniami. Przód i tył zewnętrznej części obudowy wykonane są z polerowanego metalu i wytrzymałego szkła.

Mówiąc o Galaxy Fold, wszyscy reprezentują jego konstrukcję, ale pod względem technicznym urządzenie jest również bardzo interesujące. Potężny PROCESOR, aż 12 GB PAMIĘCI RAM, a także 512 GB pamięci. Smartfon obsługuje jednoczesną pracę z trzema aplikacjami, a jeśli chcesz nagle oderwać się od surfowania po internecie lub oglądania filmów – po prostu złóż Gadżet, możesz kontynuować w dowolnym momencie. Jasny wyświetlacz AMOLED zapewnia oszałamiająco spektakularny i ładny obraz z głęboką czernią, niewiele tablet może pochwalić się tym samym ekranem. Głośniki Dolby Atmos zapewniają bardzo przyjemny dźwięk w każdych warunkach.

 

Jednocześnie sześć kamer pozwala robić zdjęcia i robić selfie, niezależnie od tego, czy smartfon jest odsłonięty, czy nie. Z zewnątrz smartfon jest wyposażony w przedni aparat 10MP, a wewnątrz ten sam moduł jest uzupełniony modułem portretu odpowiedzialnym za realistyczne rozmycie tła. Kamera Główna otrzymała Moduły szerokokątne i ultraszerokokątne, a także teleobiektyw. Podobnie jak wszystkie flagowe modele Samsunga w 2019 roku, Galaxy Fold obsługuje inteligentne tryby i ma zaawansowany system AF z ogniskowaniem na żywo. Smartfon może nagrywać filmy HDR 4K, a w trybie Full HD dostępna jest zaawansowana funkcja stabilizacji.

 

Zakres dostawy jest również przyjemny. Jeśli potężna pamięć sieciowa, ADAPTER USB-C-USB i kabel są standardem dla najnowszych urządzeń Samsung, to wysokiej jakości etui ochronne i całkowicie bezprzewodowe słuchawki jako zestaw słuchawkowy to kolejny przełom w Galaxy Fold. Są one wyposażone w przypadku ładowania i wymienne nauszniki. Możesz ładować słuchawki bezpośrednio ze smartfona, korzystając z funkcji odwracalnego ładowania bezprzewodowego – nie musisz nosić ze sobą żadnych przewodów. Ze względu na cechy konstrukcyjne, słuchawki świetnie nadają się do uprawiania sportu i zapewniają przyzwoitą izolację od zewnętrznych dźwięków.