Categories Biuro i firmaInformacje zwrotneWagiZabawki

Mysz przewodowa A4tech Bloody V7 Black

Mysz Typ: optyczne

Połączenia: przewodowy

Typ połączenia: usb

Liczba przycisków: 8

Ustawienie czułości myszy: tak

Programowalne przyciski: tak

Podświetlenie: czerwony

Waga, w gramach: 155.

opis

Mysz Do Gier A4tech Bloody V7 pozwala grać w gry różnych typów, w tym najbardziej dynamicznych. Przyczynia się to do krótkiego czasu reakcji, co pozwala graczom szybko reagować na zmieniającą się sytuację i wyprzedzić wirtualnych rywali. Warto również zwrócić uwagę na ergonomiczny kształt: mysz dobrze leży w dłoni, nie ślizga się, a ręka użytkownika nie męczy się nawet po kilku godzinach intensywnej gry.

Gracze preferujący strzelanki mogą wybrać tryb strzelania jednym przyciskiem, oszczędzając czas. Właściciele myszy są dostępne i dodatkowe opcje, które można kupić na stronie internetowej producenta.

Pięć trybów rozdzielczości

Czułość myszy łatwo zmienia się w szerokim zakresie, pozwala graczowi dostosować manipulator zgodnie z zadaniami stojącymi przed nim. Pięć trybów, które można szybko przełączać za pomocą jednego przycisku, pozwala celować z doskonałą dokładnością lub poruszać się po mapie z dużą prędkością.

Wbudowana pamięć

Mysz otrzymała 160 Kb pamięci wewnętrznej. Dzięki temu gracz może raz dostosować go do swoich preferencji, a następnie nie tracić czasu na ustawianie parametrów, nawet jeśli zmieni komputer.